Navigator
Sub Menu
Online Users

Toplam 0 kullanıcı çevrimiçi :: 0 kayıtlı, 0 gizli ve 0 misafir

Bugüne kadar en çok 62 kişi Sal Kas 28, 2017 11:36 pm tarihinde çevrimiçi oldu

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir son 5 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır

Last Online
Ara

Trend çizgisi kanalları

PHPBB Sürüm, Eklenti ve Stillerine yer verildiği alandır.
doaausef3li
Mesajlar: 4
Kayıt: Prş Kas 22, 2018 2:43 am
Reputation: 0

Trend çizgisi kanalları

Mesajgönderen doaausef3li » Cum Tem 12, 2019 11:24 pm

Trend çizgisi kanalları
Kanal, fiyatları birbirine bağlayan iki paralel çizgiye sahiptir. Bir yukarı trend çizdiğinizde, tepe noktaları birleştirerek paralel bir çizgi çizerek bir kanal çizebilirsiniz. Kanallardan çarpışma ve fiyatların iadesi onaylandı.
Yükselen kanalın üst kanalı, yükseliş eğiliminde fiyatları yükseltmek için maksimum inek kapasitesini gösterir. Aynı şey kanalın alt çizgisi boyunca inen kanalda olur. Kanal ne kadar geniş olursa, eğilim o kadar güçlü olur. Bir yükseliş kanalının yarısının altına almalı ve downlink kanalının alt yarısının en üstünde satmalıyız. Hedef, kanalın diğer tarafındaki duvarın yanına yerleştirilir.حقيقة شركة إف إكس دي دي
İlk trend çizgisi
Bir düşüş eğilimi sona erdiğinde, baş aşağı grafik çizmede sorun yaşıyoruz. Yükselen kanalın üst kanalını çizmek için iki tepe noktası kullanacağız, ancak trend çizgimizin yalnızca bir noktası var: sonuncusu. Genellikle süreci öldürmek için aynı noktayı kullanırlar. Fiyatın geri dönmesini beklediğimiz yer burası. Eğer öyleyse, kanalımız çizilecek ve onaylanacaktır.
Trendlines Hakkında Daha Fazla Şeyفوركس بونص
Bir yükseliş çizgisi kesildiğinde, son zirveden trend çizgisine olan mesafeyi ölçün ve trend çizgisinin altına bir çizgi çizin. Bu çizgi olası bir son tarihi temsil eder. Piyasadaki kalabalık, paritenin parite değerinde olacağı kadar iyimserse, fiyatı trend çizgisine geri döndürmek kadar kötü olabilir. Bu amaç genellikle etkilenir ve çoğu durumda fiyat kolayca geçer.
Trend çizgileri hacimlere ve göstergelere uygulanabilir. Hacim eğilim çizgisinin eğimi, yatırımcıların bir hisseye karşılanmalarını veya onaylanmadıklarını gösterir. Mevcut trendle birlikte hacim trendinin eğimi artımlıysa, eğilim onaylanır. Eğilimdeki düşüş, yatırımcıların mevcut trendle ilgilenmediğini gösterir. Mevcut göstergeler arasında, RSI trende karşı hassastır ve genellikle trend çizgisini kırmak için bir tehdit olan Trend'den önce bozulmaktadır.


“PHPBB” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir